مشاوره و طراحی سایت شماره ویژه : 09121764783

تبلیغات کلیکی بهبود رتبه الکسا

طراحی سایت نوبخت - تبلیغات کلیکی بهبود رتبه الکسا

رتبه‌ی الکسا، برآوردی است که نشان می‌دهد سایت شما در مقایسه با تمام سایت‌های دیگر، چقدر محبوب است.
بهبود رتبه الکسا می‌تواند بر درآمد کلی و سود و زیان کسب‌و‌کار شما مستقیماً تأثیرگذار باشد.
بهبود رتبه الکسا باید به صورت طبیعی انجام گردد ما با بهترین روش ها رتبه سایت شما را بهبود می دهیم.
بسیاری از کسب‌و‌کارهای ایران در شروع کار وب‌سایت خود، به اولین موضوعی که فکر می‌کنند افزایش ترافیک و بهبود رتبه‌ی الکسا است. علت این اهمیت هم این است که رتبه‌ی الکسای شما، به عنوان یک معیار رایج، مورد توجه تبلیغ‌دهندگان بالقوه، سرمایه‌گذاران و شرکا قرار می‌گیرد و شاخصی برای ارزیابی ارزش کسب‌و‌کار شما به شمار می‌رود.
در حالیکه رتبه بندی بالاتر در گوگل برای بیشتر کسب وکارها تنها روشِ شناخته شدن در میان رقبای دیگر است اما افراد دیگری نیز وجود دارند که معتقدند موقعیت بهتر در رتبه بندی الکسا، ممکن است مانند رتبه بندی در گوگل، تاثیر بسیار خوبی بر روی تجارت داشته باشد.
الکسا هر روز، میانگین روزانه‌ی بازدیدکنندگان و بازدید از صفحات برای هر سایت را در طول ۳ ماه گذشته برآورد می‌کند. به سایتی که بالاترین تعداد بازدیدکننده و بازدید از صفحات را در طول ۳ ماه گذشته داشته باشد، رتبه‌ی یک تعلق می‌گیرد. سایتی که پایین‌ترین تعداد را داشته باشد نیز، رتبه‌ای در حدود ۳۰ میلیون دریافت می‌کند. اگر در پنل اندازه‌گیری الکسا، هیچ کس در در طول ۳ ماه گذشته از سایت مورد نظر بازدید نکرده باشد، هیچ رتبه‌ای برای آن سایت تعیین نمی‌شود.
تعداد بازدیدکنندگان سایت، چگونه بر رتبه‌ی الکسا تأثیر می‌گذارد؟

برای تبلیغات کلیکی کلیک کنید