طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت بدون تجربه و برنامه ریزی ممکن نیست سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کناربکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد،انجام میدهد طراحی نوبخت معتقد است طراحی سایت با قیمت ارزان و با کیفیت بالا ممکن است اما نیاز به برنامه ریزی و تجربه کافی دارد
عملیات طراحی سایت فقط ساخت و راه اندازی وب سایت نیست بلکه پس از راه اندازی وب سایت می بایست وب سایت توسط طراح وب سایت پشتیبانی گردد و اکثر شرکت ها و گروه های طراح وبی که بدون تجربه کار طراحی وب سایت را انجام می دهند معمولا در پشتیبانی وب سایت ضعیف عمل می نمایند و توان پشتیبانی سایت را ندارند.
داشتن تجربه کافی باعث می گردد طراح پیش بینی آینده وب سایت را نموده باشد و اقدامات لازم برای صحت عملکرد وب سایت را انجام داده باشد. به عنوان مثال طراح وب سایت را امن سازی می نماید تا وب سایت دچار مشکلات امنیتی نگردد و حال آنکه وب سایت هایی که با قیمت پایین انجام می شوند معمولا توسط شرکت های بی تجربه امن سازی نمی گردند و در آنیهد دچار مشکلات امنیتی می گردند.
داشتن تجربه در پروژه طراحی وب سایت باعث می گردد طراح از مشکلات طراحی وب بیشتر با خبر باشد و در طراحی خود اصول و قواعد طراحی وب را در وب سایت خود رعایت نماید.

خدمات طراحی وب سایت بدون تجربه و برنامه ریزی ممکن نیست و برخی از شرکت بدون داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی وب اقدام به انجام پروژه ها با قیمت پایین می نماید.

در طراحی وب سایت ارزان باید توجه ویژه ای به متا تگ ها شود. سعی شود در طراحی وب سایت ارزان برای هر یک از صفهات ، بر اساس موضوع صفحه ، متنی مرتبط در تک توضیحات قرارگیرد. برخی از شرکتها در طراحی وب سایت ارزان قیمت، از یک متن کلی که در مورد کلیات سایت طراحی شده می باشد ، برای همه صفهات بصورت یکسان استفاده می کنند.
تگ عنوان یکی از تگ های مهم در طراحی وب سایت ارزان می باشد.
این تگ برای هر یک از صفحات طراحی سایت شما براساس موضوع آن صفحه باید انتخاب گردد. از تکرار یک عنوان تکراری برای همه صفحات در طراحی وب سایت ارزان قیمت خود بشدت بپرهیزید.
استفاده از فایل شمایل ظاهری یا همان CSS در طراحی وب سایت ارزان موجب می گردد مدیریت و تغییر طراحی سایت آسانتر و سریع تر انجام شود. علاوه بر آن این امکان در طراحی سایت ارزان موجب بارگزاری سریعتر صفحات وب شما می شود.

امکانات طراحی سایت ارزان

ایجاد نامحدود صفحات توسط مدیر وب سایت
پنل مدیریت فارسی
ایجاد نامحدود ایمیل اختصاصی روی دامنه
قابلیت گروه بندی و درج محتوا
امکان درج محصولات
امکان درج خدمات شرکت
امکان درج اخبار
نمایش ایکن و لینک شبکه های اجتماعی
امکان تغییرات در چیدمان صفحات
رعایت اصول بهینه سازی برای ایندکس شدن در گوگل
ثبت نام نامحدود کاربران در وب سایت
مدیریت کاربران از طریق پنل مدیریت
مدیریت و بارگزاری فایل ها
سازگار با انواع موبایل و تبلت Responsive
گالری تصاویر
دارای اسلایدشو صفحه اصلی
تضمین امنیت و سایت و اطلاعات کاربران
آموزشی پنل مدیریت
تحویل سایت در کمترین زمان