مشاوره و طراحی سایت شماره ویژه : 09121764783

طراحی سایت

طراحی سایت نوبخت - طراحی سایت

سبک های متفاوت طراحی سایت در طراحی نوبخت طراحی انواع سایت های تجاری ، فروشگاهی ، شرکتی و شخصی با کیفیت بالا و قیمت مناسب اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت و بهترین خدمات با ارزان ترین قیمت ها هستید، ما در کنار شما هستیم با ما مشاوره کنید.

راهنمایی مشاوره از ما ||||||||| تصمیم نهایی با شما
 اگر تولید کننده یا عرضه کننده محصول یا خدماتی هستید و قصد دارید فعالیت خود را گسترش دهید . بهترین راه وارد شدن به فضای مجازی داشتن وب سایت می باشد . با طراحی سایت می توانید خود را به دنیای مجازی و حتی واقعی معرفی نموده و مخاطبان بیشتری را جذب کنید . با پیشترفت تکنولوژی و راههای ارتباطی پیشرفته خود را تبدیل به یک برند یا محصولی که همه آنرا می شناسند بکنید برای این کار بهترین روش داشتن یک وب سایت خوب می باشد که در آن اصول طراحی سایت و(سئو) بهینه سازی برای موتورهای جستجو ( شناساندن به گوگل) رعایت شده است شما می توانید با فعالیت هرچه بیشتر خود در فضای مجازی که معمولا به صورت بازاریابی شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی شناخته شده است مخاطبانی را جذب کنید که تا حالا تصور چنین مخاطبانی را نداشتید این کار نه تنها باعث معروف شدن شما یا محصول یا خدماتتان می شود بلکه باعث افزایش فروش و سود دهی هرچه بیشتر خواهد شد.

طراحی وب سایت ریسپانسیو نوین:

اما در زمان حال و در طراحی وب سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا لایه های سایت به شکل شناور طراحی می شوند و با استفاده از خاصیت Media در تگ لینک به سایز صفحه نگاه کرده و CSS مربوط به آن بارگذاری می شود و عرض صفحه ، سایز متن و … در ابعاد مختلف تنظیم می شود . در صورتی که سایت خود را واکنش گرا طراحی کنید ، طراحی سایت ریسپانسیو شما بدون نیاز به نسخه های متفاوت در انواع مختلف دستگاهها مانند تبلت ، موبایل ، لب تاپ و … با رزولوشن های مختلف به نمایش در خواهد آمد .طراحی وب سایت ریسپانسیو واکنش گرا سئو فرندلی است زیرا تمام عناصر داخل و خارج صفحه با شیوه های بهینه سازی مرورگرها در وسط صفحه قرار می گیرند . این شیوه طراحی وب سایت ریسپانسیو یک تکنیک جدید است و مورد علاقه کاربران است چون این امکان را به آنها می دهد تا در هر دستگاهی بتوانند با سایت مورد نظر خود تعامل داشته باشند ، به شما توصیه می کنیم که از این تکنیک برای طراحی سایت ریسپانسیو خود استفاده کنید زیرا این تکنیک سایت شما را سئو فرندلی خواهدکرد.
طراحی سایت ریسپانسیو چگونه و به چه دلیل بوجود آمد؟
برای درک بهتر طراحی سایت واکنش گرا بهتر است بررسی کنیم که طراحی سایت ریسپانسیو برای حل و فصل چه مشکلات و نیازهایی بوجود آمده است؟ همانطور که می دانید امروزه دیگر کامپیوترها و لپتاپها تنها وسایلی نیستند که برای مرور صفحات وب مورد استفاده کاربران قرار می گیرند.
انواع موبایلهای هوشمند، فبلت ها، تبلت ها، کنسولهای بازی و تلویزیون ها نیز قابلیت مرور صفحات وب را دارند و گجتهای پوشیدنی نظیر عینک گوگل نیز به بازار راه یافته اند. جدای از آمار تولید و فروش این دستگاهها، در کشور ما نیز به هر سو که بنگریم انواع گوشی ها و تبلت ها را در دست مردم می بینیم و با توجه به ارائه خدمات نسل جدید اینترنت های پر سرعت توسط اپراتورهای تلفن همراه، روند رو به رشد استفاده از این دستگاههای ریز و درشت برای اتصال به اینترنت و مرور صفحات وب امری بدیهی است. بنابراین سایزهای مختلف و رزولوشن های مختلف این دستگاهها تبدیل به مشکل بزرگی برای وب سایتهای اینترنتی شده است. چرا که یک سایت باید در ابعاد مختلفی برای مخاطبانش به نمایش در آید و طبیعی است که کاربران انتظار دارند با هر دستگاهی بتوانند صفحات وب را براحتی ببینند و مرور کنند.در حقیقت نیازمند یک طراحی سایت ریسپانسیو است.
برای رفع این مشکل ابتدا طراحی نسخه موبایل سایت مرسوم شد. یعنی مالکان و مدیران وبسایتها دو بار هزینه می کردند، یک بار برای طراحی و مدیریت و بهینه سازی سایت اصلی (جهت نمایش در کامپیوترهای رو میزی و لپتاپها) و بار دیگر برای سایت نسخه موبایل. اما گستره ابعاد نمایشگر دستگاههای مختلف چنان وسیع و متنوع شد که ساخت سایت برای هر یک از آنها عملا غیر اقتصادی و ناممکن است.
بنابراین طراحی سایت ریسپانسیو برای رفع این مشکل به میدان آمد و بوسیله آن یک سایت به گونه ای طراحی می شود که اجزای آن شناور بوده و خود را با هر صفحه نمایشی چنان تطبیق دهد که کاربران از هر دستگاهی که استفاده کنند تجربه کاربری راحتی داشته باشند. آمارها حاکی از آن است که سایت هایی که بصورت ریسپانسیوا طراحی شده اند نسبت به رقبای خود دارای مزیت هستند.